LV
LT
EE
FI
NO
SV
DK

Granstar® Preemia 50 SX®

Laia toimespektriga tärkamisjärgne herbitsiid kaheiduleheliste umbrohtude tõrjeks suvinisul, -kaeral, -odral ning talikaeral, -nisul, -odral, -rukkil ja talitritikalel kõrreliste heintaimede allakülviga või allakülvita.

Ainult professionaalseks kasutamiseks.

  • Granstar® Preemia 50 SX® mõjutab umbrohte lehtede ja mõnel määral juurte kaudu. Hävitab laia spektrit kaheidulehelisi umbrohte, nende kasv peatub mõne tunni jooksul peale pritsimist. Vähem tundlikke umbrohte ei hävita, kuid nende kasv pidurdub tugevasti.
  • Granstar® Preemia 50 SX® kasutamisel vältida pritsimise ajal intensiivset päikest, kõrgeid temperatuure ja temperatuuride kõikumisi, mitte pritsida, kui on tugevate öökülmade oht.. Kerged öökülmad ei mõjuta herbitsiidi efektiivsust, kuid selle mõju peatub mõneks päevaks. Väga kuivad ilmad võivad vähendada toote efektiivsust mõnede umbrohtude vastu (nt  hanemalts).
  • Granstar® Preemia 50 SX® ei või kasutada külvidel, mis kannatavad ebasoodsate keskkonnatingimuste all (nt pikaajalised öökülmad, põud, liigniiskus, toitainetepuudus jm), kui külvi on kahjustanud haigused ja kahjurid.
TOOTEKIRJELDUS  
Pakend

150 g; 225 g; 250 g; 300 g;

Registreerimisnumber 0271/16.12.10
Toimeained

metüültribenuroon 500 g/kg

Preparaadi vorm mes lahustuvad graanulid

 

TAIMEKAITSE TOOTEID TULEB KASUTADA VASTUTUSTUNDLIKULT.

ENNE TOOTE KASUTAMIST LUGEGE ALATI PAKENDI MÄRGISTUS JA TOOTE INFO.

PANGE TÄHELE SILDIL OLEVAID HOIATUSI JA SÜMBOLEID.

FMC Privacy-Statement

How fmcagro.ee uses cookies.

FMC make use of photos, graphic design and illustrations according to copyright law of the EU.
Photo sources: FMC private photos, Agrofoto.dk, Plantevaernonline.dlbr.dk and Shutterstock.com

©2020 FMC Corporation. All Rights Reserved. FMC, the FMC logo and all trademarks, service marks, logos, business names and trade names are the property of FMC Corporation and/or its affiliates or licensors in the U.S. and/or other countries.